logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
جاستین گداک (Justin Gedak)

جاستین گداک(Justin G​edak) در 25 سپتامبر 1982 در شهر لانگلی (Langley) ایالت بریتیش کلمبیا کانادا به دنیا آمد و در روستای فریزر(Fraser) ونکوور بزرگ شد.

مجموعه آثار نقاشی دیجیتال وی تصاویری سورئال و خیالی از زنانی قدرتمند اما پر آشوب است. شخصیت های دمدمی و افسرده او در ژستی اندیشناک، مکانی ناکجا و زمانی دورافتاده به سر می برند. هویت آنها قدرتمند و غرق در افکار و قلبشان مملو از نیکی و در عین حال تاریکی است. روح آن ها زخمی اما باقی و جان به در برده است. در وجود آنها ترس و کامیابی، زیبایی و جاه طلبی به چشم می خورد.

فرایند خلق آثار وی آمیزشی است از نقاشی دیجیتال و عکاسی دستکاری شده (photo manipulation) با استفاده از کورل (Corel Painter)، فوتوشاپ (Adobe Photoshop) و قلم نوری (Wacom Tablet).

 

 

www.justingedak.com

ترجمه شده توسط هپتاگالری

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.