logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
میخائیل شلکین (Mikhail Pchelkin)

میخائیل شلکین (Mikhail Pchelkin)

نقاشی آبرنگ هنری نافذ و کمال گراست و نشانی از قلم نازک بین و شاعرانه هنرمند دارد. نقاشی آبرنگ سرشار است از سایه روشن ها و تاثیر نور. نقاشی آبرنگ در آغاز در چین، در قرن دوم پیش از میلاد پس از اختراع کاغذ و در قالب نقاشی های تزئینی متداول شد. پس از آن این سبک نقاشی توجه اروپاییان را به خود جلب نمود.

میخائیل شلکین از سال 2000 میلادی در حرفه طراحی محصولات مشغول به کار است. از آن زمان تا کنون، هفت سال را در زمینه تبلیغات و پنج سال پس از آن را در زمینه بازار یابی (premium segment) فعالیت نموده و هم اکنون مدیر هنری شرکت های تحت نام Legend می باشد که در زمینه بازاریابی تجارت هوانوردی فعالیت می کند. طراحی و نقاشی به عنوان علاقه شخصی و همسویی با حرفه کاریش فعالیتی جدی برای اوست.

 

 

 

 

 

منبع: https://www.behance.net/Michail_Pchelkin

ترجمه شده توسط هپتاگالری

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.