logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
راهنمای خرید

اصول انتخاب تابلو بسته به خریدار آن که یک مجموعه دار حرفه ایست یا یک فرد هنردوست که تابلویی را برای خانه یا دفتر کار خود خریداری می کند، و یا صاحب موسسه و سازمانی بزرگ بزرگ مانند هتل ، رستوران، بیمارستان و ... که مجموعه ای از تابلو ها را هماهنگ با هویت سازمانی خود برمی گزیند بسیار متفاوت است.
اینکه تابلو قرار است در یک اتاق خواب نصب شود یا در سالن انتظار، در یک شرکت تجاری یا مطب یک پزشک بسته به متراژ فضا، شرایط نوری و مواردی دیگر در انتخاب یک تابلو موثر است.
در این بخش مشاوران هپتا مواردی کلیدی را برای کمک به خریداران در جهت انتخابی بهتر و آسان تر به اشتراک می گذارند.

راهنمایی برای مجموعه‌داران تازه‌کار

اگر به تازگی جمع کردن آثار هنری را شروع کرده‌اید، این متن به شما کمک خواهد کرد تا اثر هنری دلخواه خود را آسان‌تر شناسایی کنید.

بسته شماره 1 پیشنهادی خرید آثار هنری

بسته پیشنهادی (1) برآنیم تا با بسته های پیشنهادی ماهانه از نگاه مشاورین هنری هپتا شما را در انتخاب و خرید آثار هنری ارزشمند همراهی کنیم.

انتخاب محل مناسب برای  نمایش مجسمه در خانه

در سبد خرید آثار هنری احجام همواره جای مخصوص بخود را داشته و علاقمندان به آن اتفاقا به عکس نقاشی طیف گسترده تری را در بر میگیرند!

چگونه آثار هنری را برای خرید انتخاب کنیم؟

دنیای امروز نحوه ی گزینش و خرید آثار هنری به شکلجالبی تغییر یافته! و از اتکا صرف به مضمون در اغلب موارد نکات دیگری را هم مورد توجهقرار داده کهجالبترین آنها شباهت تامی دارد به الگوی رفتاری کهن ایرانیان در خصوص خرید فرش!

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.