logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
معاصر
ایران درودی

آثار درّودی از نوعی اندیشه کمال یافته سرشار است. این هنرمند با دست یافتن بر تکنیکی پر توان و مسلط بخوبی توانسته است لطیف‌ترین و ظریف‌ترین ارتعاشات روحی خود را بر پرده تابلوهایش ترسیم کند.

مرتضی کاتوزیان

مرتضی کاتوزیان، هنرمندی که 5 عدد از آثارش در موزه هنرهای معاصر تهران و تعداد زیادی در کلکسیون مجموعه داران ایرانی و خارجی در کشورهای مختلف نگهداری می شود.

حجت الله شکیبا

حجت الله شکیبا نقاش هایپررئالیست و عکاس ایرانی‌ فارق التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال 1353 است.شکیبا در سال ۱۳۲۸، در محلهٔ باغشاه گرگان به دنیا آمد.

کدی بین (Cody Bayne)

آثار کدی بین کاوشی است در تجربیات داخلی (درونی، شخصی) و خارجی (اجتماعی)، محیطی و نیز بررسی سیر و روال تجربیات جمعی با استفاده از نقاشی، نقاشی تلفیقی و پیکرتراشی به عنوان ابزار اصلی.

جاستین گداک (Justin Gedak)

جاستین گداک(Justin G​edak) در 25 سپتامبر 1982 در شهر لانگلی (Langley) ایالت بریتیش کلمبیا کانادا به دنیا آمد و در روستای فریزر(Fraser) ونکوور بزرگ شد.

ووجونگ سون (Woojung Son)

من - ووُجونگ سون - (Woojung Son) در سال 1986 در کره جنوبی دیده به جهان گشودم و عموما در رابطه با جهان خیال کار می‌کنم. "تصور کن."، "رویایی داشته باش."، "آزاد باش."؛ این جملات مهم‌ترین عناصر در کارهای من به حساب می آیند.

یونگسونگ (Young- Sung Kim)

یونگسونگ (Young- Sung Kim) نقاش متولد سال ۱۹۷۳ کره جنوبی است.  مجموعه او با عنوان «هیچ، زندگی، شیء» جامعۀ مدرنی را به تصویر می‌کشد که در آن هر روزه با پیشرفت و توسعۀ ابزار زندگی در بافت شهرنشینی و متمدن، زندگی مردم تهدید می‌شود.

شاروک امین (Shurooq Amin)

"شاروک امین"   (Shurooq Amin)هنرمند میان رشته‌ای و نقاش تلفیقی در سال 1967 در کویت به دنیا آمد. او با کمک آثار تلفیقی خود و همینطور بهره گیری از اشعار انگلیسی، هدف خاصی را دنبال می کند! هدف "شاروک" برانگیختن و ایجاد تغییر در جامعه است.

ادریس خان (Idris Khan)

ادریس خان (Idris Khan) در سال 1978 در انگلستان متولد شد. او از عکاسی، اسکن کردن (Scanning) و سایر شیوه‌های هنری برای خلق رخ‌نگاشت‌ها، تندیس‌ها، فیلم‌ها برای چیدمان هایش بهره می‌برد.

آنتوان کوردت (Antonie Cordet)

آنتونی کوردت، نقاش جوانی است که در پاریس زندگی می‌کند. او کار خود را با نقاشی دیواری (گرافیتی) و تحصیل در رشتۀمعماری و طراحی اثاثیۀ منزل آغاز نمود، اما در نهایت تصمیم گرفت خود را به طور کامل وقف نقاشی کند.

میخائیل شلکین (Mikhail Pchelkin)

نقاشی آبرنگ هنری نافذ و کمال گراست و نشانی از قلم نازک بین و شاعرانه هنرمند دارد. نقاشی آبرنگ سرشار است از سایه روشن ها و تاثیر نور. نقاشی آبرنگ در آغاز در چین، در قرن دوم پیش از میلاد پس از اختراع کاغذ و در قالب نقاشی های تزئینی متداول شد. پس از آن این سبک نقاشی توجه اروپاییان را به خود جلب نمود.

شاهین کیگون (Sahin Kaygun)

به بهانه نمایش آثار شاهین کیگون در موزه هنر مدرن ترکیه (November 20, 2014 – February 15, 2015)

 

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.