logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه گروهی تصویرسازی
نمایشگاه گروهی تصویرسازی

گالری هپتا جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان « زنده‌ام که روایت کنم » با هنربانی «علیرضا گلدوزیان» را برگزار می‌کند.

  • گشایش: جمعه ۳۱ فروردین‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰
  • نشانی: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکو‌شهر، شماره 3، طبقه دوم، گالری هپتا

جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ در گالری هپتا نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان « زنده‌ام که روایت کنم » با هنربانی «علیرضا گلدوزیان» برگزار می‌شود.
علیرضا گلدوزیان در استیتمنت نمایشگاه چنین گفته است:
با وجود آنکه روایت و تصویر هر دو دارای بیانی مستقل در ساختار اند، اما اشتراکات فراوانی نیز دارند. خواندن و گوش سپردن به یک داستان یا روایت، قادر است ذهن را در خیال غوطه‌ور سازد؛ ذهن دست به شناسایی عناصر بصری موجود در روایت می‌زند و در نتیجه آن تصویری خلق می‌شود که می‌تواند در ذهن هر مخاطبی دارای هویتی مستقل گردد؛ به گونه‌ای که در ذات خود یک روایت استثنایی از ذهن یک تصویرگر است. این تاثیرپذیری متقابل که بنیاد اصلی تصویرسازی است منجر به آن نمی‌شود که فقط از آسمان به زمین ببارد، گاهی زمین نیز آسمان را مورد عنایت قرار می‌دهد. 
آثار پیش‌رو با روندی از جنس برخورد دوم شکل گرفته اند. در این آثار عناصر بصری جایشان را با کلمات و بار معنایی آن عوض کرده اند و با هدف روایت‌گری مناسبات خود را در کادر تعریف کرده اند، به گونه‌ایی که به ذهن مخاطب این اصل را متبادر می‌سازد که حتما تصاویر وابسته به متنی اند، اما...
تصویرگران این مجموعه با جسارتی آلیس گونه قدم در حفره خرگوش نهاده اند، تا خود سرزمین عجایبشان را از نزدیک روایت کنند.
 

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱۲ اردی‌بهشت ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.

 دانلود کاتالوگ

منبع : هپتا تاریخ انتشار : 1397/01/31

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...