logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه انفرادی نقاشی « نگران »
نمایشگاه انفرادی نقاشی « نگران »

گالری هپتا جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ نمایشگاه انفرادی نقاشی طناز توسلی با عنوان «نگران» را برگزار می‌کند.

  • گشایش: جمعه ۳۱ فروردین‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰
  • نشانی: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکو‌شهر، شماره 3، طبقه دوم، گالری هپتا

جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ در گالری هپتا نمایشگاهی از نقاشی‌های طناز توسلی با عنوان «نگران» برگزار می‌شود.توسلی درباره مجموعه «نگران» گفته است:
«شروع این مجموعه با یک سلف‌پرتره بود، در یکی از روزهایی که حال خوشی نداشتم. نشستم جلوی آینه و سعی کردم مثل همیشه که در ناخوشی نقاشی حالم را خوب می‌کند، کار کنم. در مورد موضوعی که درگیرش بودم کاری نمی‌توانستم بکنم، جز این‌که انتظار بکشم تا بگذرد. به خودم در آینه نگاه می‌کردم و فکر می‌کردم کاری جز نگاه کردن از من ساخته نیست. پرتره‌ای که کشیدم، پرتره‌ی عجیب و عزیزی شد، علاوه بر آن مشخصا چیز جدیدی برایم داشت و همین من را وادار کرد تا پرتره‌های بیشتری با آن سیاق بکشم؛ آن‌گونه که در ماه‌های بعد حدود صد پرتره و فیگور کشیدم. مجموعه "نگران" بر پایه آن آثار به وجودآمد، وقتی کم‌کم برایم جهانی خلق شد از موقعیت‌هایی که در آن تنها کاری که از آدم‌ها برمی‌آید، نگریستن است؛ نگریستن و انتظار برای وقوع چیزی که این موقعیت را تغییر بدهد و این احوال را تمام کند. یک دنیای کند و فریزشده که آدم در کلافگی، استرس، لحظه‌های ناخوشایند در روابط انسانی، ترس، تردید، هجوم افکار و هر موقعیت شخصی دیگری که در آن کاری جز "نگران" بودن از انسان برنمی‌آید، وارد می‌کند و چه تک باشد و چه با دیگران، در این تجربه تنها است و تا رد شدن این اوضاع، تنها و منتظر، در آنجا می‌ماند. اسم مجموعه هم از همین‌ می‌آید، از دوپهلو بودن "نگران" و این‌که انگار تمام این حس و حال را در خود دارد. این مجموعه برای من خیلی شخصی و حسم به آن خیلی درونی‌ست. شاید به همین دلیل هم باشد که ترجیح دادم به عنوان استیتمنت معنی‌های "نگران" در لغت‌نامه را بیاورم و به جای توضیح، به بیننده یک ایده‌ی کلی بدهم تا بتواند برداشت شخصی و ارتباط حسی خودش را با کارها داشته باشد. »

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱۲ اردی‌بهشت ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.

منبع : ه‍پتا تاریخ انتشار : 1397/01/31

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...