logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه انفرادی نقاشی «من و عروسک‌ها»
نمایشگاه انفرادی نقاشی «من و عروسک‌ها»

گالری هپتا جمعه ۴ اسفندماه ۱۳۹۶نمایشگاه انفرادی نقاشی «من و عروسک‌ها» را با آثاری از سوسن اتحاد برگزار می‌کند.

  • گشایش: جمعه ۴ اسفندماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰
  • نشانی: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکو‌شهر، شماره 3، طبقه همکف، گالری هپتا

در استیتمنت نمایشگاه چنین آمده :
همیشه بود، در کودکی‌هایم، حتی قبل از آنکه من باشم. آرام، صبور و ساکت در کنارم  می‌نشست و حضورش چیزی از جنس آرامش و بودن را در من زنده می‌کرد. حال در این مقطع زمان، در این مقطع زن بودن و مادر بودن؛حضورش چیزی از جنس خرد و بازگشت به خودم بود. به خودی که رنجور و ناآرام بود، اما او چون آینه‌ای در برابرم مرا به خود ارزشمند و خردمندم بازگرداند.
من و عروسک‌ها، تجلی از سکون تا سیالیت است؛ تجلی خردی که خفته ،اما بیدار خواهد شد. بیدار شد.

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.

 

منبع : هپتا تاریخ انتشار : 1396/12/02

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...