logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه گروهی هنر دیجیتال
نمایشگاه گروهی هنر دیجیتال

گالری هپتا جمعه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۶نمایشگاه گروهی هنر دیجیتال به کوشش پژمان دیانی را برگزار می‌کند.

  • گشایش: جمعه ۲۰ بهمن‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰
  • نشانی: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکو‌شهر، شماره 3، طبقه همکف، گالری هپتا

انسان در زیست فردی و اجتماعی خویش، ناملایمات متعدد و فراوانی را تجربه می‌کند که در قالب تصاویری ذهنی بخشی از وجود او می‌شوند. تصاویری تاریک و دردناک که نه تنها از بین نمی‌روند، بلکه در شرایط گوناگون با تداعی معانی و به اقتضای امکان بروزشان، در هجوم ترکیبی نو بازنمایی می‌شوند.
مجموعه حاضر کنشی جمعی از هنرمندان دیجیتال فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام است که با بهره‌گیری از تکنیک کلاژ در جهت پی‌ریزی بستری تعاملی برآمده‌اند؛ راهکار آنها برای تغییر وضعیت موجود، ایجاد گفتگو و تغییر تصاویر ذهنی نامطلوب توسط برون‌ریزی و بازتعریف هر آن چیزی است که ناخوشایند انسان معاصر است.

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.

منبع : هپتا تاریخ انتشار : 1396/11/18

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...