logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه انفرادی نقاشی «یادنگاره‌ها»
گالری تصاویر

گالری هپتا ۲۶ مرداد ماه ۹۷ نمایشگاه انفرادی نقاشی «یادنگاره‌ها» را به نمایش گذاشت.

در استیتمنت این نمایشگاه چنین آمده است:

اگر حافظه را امری فیزیکی به مثابه یک صندق بایگانی تصاویر در نظر بگیریم، رجوع به آن، خواه ناخواه به یک عمل انتخابی تبدیل می‌شود. برخی تصاویر را طولانی‌تر نگاه می‌کنیم، و برخی را سریع‌تر به کناری می‌گذاریم. این که کدام تصاویر مهم‌تر می‌شوند عموماً قابل پیش‌بینی نیست. هربار هنگام این مرور، یک اتفاق جدید در ذهن‌مان می‌افتد. این جرقه‌ها گاه بانی بنیانی جدید برای توسعه حال ما به یک آینده‌ی مبسوط‌‌تر، برپایه‌ی گذشته می‌شوند.
مجموعه پیش‌رو گزیده‌ایست از بایگانی یک هنرمند که از ابتدای کودکی با طبیعت محسور شده است. این مجموعه مانند یک خط زمانی است که روند تغییر دیدگاه او در منظره‌نگاری، و تلاش برای به تصویر کشیدن یک طبیعت رویاگونه که سال به سال تجریدی‌تر شده، نشان می‌دهد. این نمایشگاه همان لحظه‌ی مرور تصاویر است. جدیدترین نقاشی این مجموع مربوط به دهه‌ی پیش است. مرتضی نبی‌پور در طی این مدت با پرکاری خاص خودش، به خلق تصاویری پرداخته که در آینده نزدیک و در ادامه نمایشگاه حاضر به نمایش درخواهند آمد. تصاویر این نمایشگاه اما زاده‌‌‌ی مرور تکامل مسیریست که یادنگاره‌ها صحبت از آن دارد.


    پندار نبی‌پور   
تهران. مرداد ۱۳۹۷این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۷ شهریور ماه، از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...