logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
رویداد مشارکتی « کی‌کجاس» و گالری هپتا
گالری تصاویر

«کی‌کجاس» با مشارکت گالری هپتا برگزار می‌کند:«تهران؛ ۴ حس»
تجربه شما از «عشق» «شادی» «ترس» و «غم» در تهران چگونه بوده؟ 
شهر، مجموعه‌ی ناپیوسته‌ای است که در «من» به یکدیگر می‌پیوندد. این «من» اما چگونه شهر را به یکدیگر وصل می‌کند؟ این خیابان‌های بلند و باریک، پیاده‌روهای کوچک و بزرگ، پل‌های هوایی مرتفع و کوتاه، خانه‌های روشن و تاریک، ایستگاه‌های اتوبوس و مترو، زیرگذرها، تونل‌ها، این همه شلوغی‌ها و سکون‌ها چگونه در «من» به یکدیگر می‌آمیزند و در «من» درمی‌آویزند؟
تو آن‌ها را بهم می‌آمیزی
ای عشق، ای شادی، ای ترس، ای غم؛ 
تو و تمامى احساساتی که «من» را تبدیل به مرکزِ شهر کرده اند. خیابانی که در آن عاشق شدم؛ کوچه‌ای که غم‌هایش مرا تا ابد رها نمی‌کند؛ میدانی که پر است از ترس‌های خفته آشوب‌ها و شورها.
تو آن‌ها را بهم می‌آمیزی ای خاطرات من!
تو و آن‌ها که رفته اند، یا مانده اند، یا خواهند آمد. آن‌ها که شهر و من با آن‌ها پر از عشق و شادی و غم و ترس بودیم و خواهیم بود؛ و این شهر، شهر پاره‌پاره در «من» با «من» می‌پیوندد. «من» شهر می‌شوم؛ شهر تنِ «من» می‌شود.

این رویداد تا روز چهارشنبه ۶  دی ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...