logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه مجموعه کالیگرافی‌های همید طلوعی‌فرد
گالری تصاویر

گالری هپتا به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی مجموعه ای از کالیگرافی های همید طلوعی فرد را در معرض نمایش و فروش مخاطبان قرار داد.همید طلوعی فرد در استیتمنت این نمایشگاه چنین نوشته است:
باز هم هو، باز هم او،‌ باز هم من.
این بار به روایتی ابتدا فراموش شده و دردناک و حالا تحسین برانگیز و مورد توجه. کاغذهایی از هنر چاپ سنگی و قدمت یکصد و اند ساله.
کاغذهایی که به باد فراموشی سپرده شده و در سطلی زباله آرمیده بودند. آنها را یافتیم، ‌تلاش بسیاری کردم نجاتشان بدهم تا سر و سامانی بگیرند اما هر بار که ورقی میزدم، ورقی از آن کم میشد آنقدر که حال و روزش خراب شده بود. اینجا بود که باز هو هایم نقش بازی کردند و با کرشمه و طنازی روی گرد و غبار سال‌های دور و نزدیک، هم‌پیمان شدند با کاغذهایی که چندین نسل گذشته را با خود داشتند. کاراکترهایی که تمام وجودشان اندیشه‌ای نیک است ‌ و من،‌ تو می‌توانیم به جای هر کدام از آنها بنشینیم.امروز کمی آرام‌تر هستم، ‌البته نه آرامش محض، چون دوست داشتم این برگ برگ‌ها را یکجا ببینیم نه تک و تنها در چهارچوبی سیاه، اما از طرفی هم خوشحالم که بخشی را نجات دادم. شاید با سفری که نمی‌دانم کجا و برای هر کدام چه قسمتی هست،‌ این برگ برگ‌ها سفیر نجات گذشته باشند. شاید بیشتر از این به بعد بتوان به گذشته اهمیت داد.این‌ها همان گذشته‌ای هستند که به آنها افتخار می‌کنیم اما همه چیز در کلام شده،‌ امیدوارم دیگر چنین نباشد که تاریخ کهن سرزمین‌مان را از سطل زباله نجات بدهم. بنده درگاه | حمید طلوعی فرد | اردیبهشت ماه ۹۶

نمایشگاه  « مجموعه کالیگرافی های همید طلوعی فرد » روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در گالری هپتا  شد و تا روز چهارشنبه ۳ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...