logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاهی از گروه بین‌المللی « اتحادیه‌ طراحان »
گالری تصاویر

گالری هپتا در راستای توجه و اهمیت دهی به مساله بحران جهانی آب نمایشگاه « نسخه‌ی محدود » (Limited Edition) را به تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار کرد. در این نمایشگاه آثار شماری از طراحان مختلف که از سراسر جهان در آن با طراحی پوستر‌هایی با موضوع بحران آب، بر اهمیت توجه به این مساله تاکید داشته اند در معرض دید مخاطبان قرار گرفت.
« اتحادیه‌ طراحان » (Union of Designers) در سال ۱۳۹۴، با رویکرد اجتماعی-فرهنگی و هدف آگاهی و بهبود کیفیت زندگی فردی و اجتماعی نسل امروز و آینده بشر، با حضور ۹۰ طراح بین‌المللی پوستر تاسیس شد. اتحادیه طراحان دارای ۵۰ عضو در بخش اصلی و ۴۰ عضو (از ۲۴ کشور جهان) در بخش افتخاری است.
اتحادیه طراحان، با انتخاب « آب » به عنوان موضوع اصلی به برگزاری سلسه نمایشگاه‌هایی حول مساله « بحران آب » اقدام کرد؛ اولین نمایشگاه متشکل از ۵۵ اثر و با حضور ۵۱ طراح از کشورهای مختلف جهان در کشور کره‌ی جنوبی برگزار گردید.
با توجه به گستردگی بحران آب در ایران، اکنون ایران میزبان این نمایشگاه است.
نمایشگاه « Limited Edition » نمایشگاهی است که طراحان مختلفی از سراسر جهان در آن با طراحی پوستر‌هایی با موضوع بحران آب، بر اهمیت توجه به این مساله تاکید داشته اند.
نمایشگاه  « نسخه‌ی محدود » روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در گالری هپتا افتتاح خواهد شد و تا روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
ساعات بازدید گالری: ۱۱ الی ۲۰
گالری پنجشنبه‌ها تعطیل است.

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...