logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه گروهی « رویاهایی که می‌آیند »
گالری تصاویر

گالری هپتا بهار ِ امسال را با نمایشگاه گروهی « رویاهایی که می‌آیند » آغاز کرد. در این نمایشگاه بهاری، آثاری از هنرمندانی چون: مهدی اساسیان ، حمید اسدزاده ، بهاره بابایی ، جلال الدین مشمولی ، فرهاد توکلی ، سعید حاتمی ، ایرج دلاوری و دیگر هنرمندان به کوشش ِ جلال‌الدین مشمولی در معرض فروش و نمایش قرار گرفت.نمایشگاه « رویاهایی که می آیند » بر اساس فیلم  " What dreams may come " به کارگردانی Vincent Ward گردآوری شده است.در استیتمنت این نمایشگاه چنین آمده است :
« رویاهایی که می آیند » روایتی است مبتنی بر تاریخ، از آغاز تا به امروز، که ممکن است نمایش‌اش را دوست نداشته باشیم یا با آن موافق نباشیم. یک واقعیت انکارناپذیر، اشتباه‌هایی ناگزیر، مواجهه شدن و الهام بخشی، چیزهایی است که گاه سرنوشت ما را دیگرگونه رقم می‌زنند؛ دریایی متلاطم است که می‌توان با امواجش حرکت کرد.
انسان امروز جایی میان آرامش و حرکت، قصه‌های خود را می‌سازد. او در می‌یابد که باید بشناسد، دریابد، بهایی بپردازد و برگزیند. دریافتنِ اینکه کیست و چرا اینجاست، راز نهانی است که بهایش گران است. در این راه عمیق‌ترین سردرگمی‌ها، پرسش‌ها و چالش‌های موجود گریبانگیرمان هستند. در این راه باید دانست که ما همتراز اقیانوس‌ها هستیم و به رویاهایی که می‌آیند، پی بریم. جلال‌الدین مشمولی | بهار ۱۳۹۶
در روز افتتاحیه، گروه موسیقی « ویرا » به اجرای چند قطعه پرداخت.این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ادامه خواهد داشت.ساعت بازدید از نمایشگاه در طول هفته از ساعت ۱۱ تا ۲۰ می‌باشد.

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...