logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
نمایشگاه گروهی طراحی بی جان های معاصر
گالری تصاویر

مجموعه آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه گروهی طراحی «بی‌جان‌های معاصر» به تاریخ 7 تا 12 آبان بر روی سایت گالری هپتا قرار گرفت. در این نمایشگاه 33 اثر از 9 نقاش به نمایش درآمد. در استیتمنت این نمایشگاه چنین آمده است:
حضور و غیاب بی‌وقفه اشیاء در بطن تصویر و توجه به وجه درونی و انحصاری آن‌ها، فرصتی برای نگریستن به شئ‌واره‌ها از زوایه دیگر است. فرصتی که برای بازسازی آن‌ها از درون به شکلی منحصر به فرد آغاز می‌شود.آدم‌ها و اشیاء، تکثیر و تکرارشان، تمثیل بی‌جان‌هایی اند، در پی‌ِ رهایی از انتظار‌ِ مدامِ آمدن، رفتن و رخ دادن. ما همه چیزی شبیه این تصویرها را زندگی کرده ایم. تصویری از وجودمان که دنیا روی آن خط زده و آن را پاک کرده است. اکنون نیز چون به عقب بازمی‌گردیم، چیزی جز درهم‌پیچیدگی‌های مکرر و تکثیر شده نمی‌بینیم.
این‌گونه، همانند بورخس، با نگاهی خودساخته ایده‌ها را مقدم بر اشیاء و عامل به وجود آورنده اشیاء می‌دانیم. به دیگر سخن با امری نامرئی می‌آغازیم تا به نقطه آغاز درک هستی‌مان برسیم.در این نمایشگاه آثار هنرمندان زیر به نمایش درآمده است:

  • هدیه توتونچیان
  • مرضیه صفرزاده
  • مریم عیسوی  
  • پدیده فرزان  
  • مهدیس مهاجری  
  • پرستو مقصود  
  • فاطمه نصیری                                                      
  • زهرا یوسفی

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...