logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
گالری تصاویر
نمایشگاه گروهی چیدمان « دَمیک »

رابطه انسان با زمین به عنوان زیستگاه، دغدغه مشترک هنرمندان حاضر در این نمایشگاه است. دمیک عنوانی است که به کهن بودن این رابطه اشاره دارد؛ «دَمیک» صورت دیرینه کلمه زمین است.

17 عکس
نمایشگاه نقاشی‌های ترانه مصدق

روز جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ در گالری هپتا شاهد برگزاری نمایشگاهی از نقاشی های ترانه مصدق بود.

20 عکس
« نمایشگاه گروهی عکس بدون بیانیه »

 روز جمعه ۵ خرداد گالری هپتا شاهد برگزاری نمایشگاهی از مجموعه آثار تعداد از هنرمندان رشته عکاسی بود.این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.

16 عکس
نمایشگاه مجموعه کالیگرافی‌های همید طلوعی‌فرد

گالری هپتا به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی مجموعه ای از کالیگرافی های همید طلوعی فرد را در معرض نمایش و فروش مخاطبان قرار میدهد.

19 عکس
نمایشگاهی از گروه بین‌المللی « اتحادیه‌ طراحان »

گالری هپتا در راستای بحران آب نمایشگاه « نسخه‌ی محدود » را برگزار کرد. در این نمایشگاه آثار شماری از طراحان گرافیک با موضوع بحران آب در معرض دید مخاطبان قرار گرفت.

19 عکس
رویداد‌ جانبی نمایشگاه « اول اردیبهشت ماه جلالی »

۸ اردیبهشت ماه نشستی با موضوع « سعدی » با حضور ضیاء موحد، علی جهاندار و علی اصغر محمدخانی در گالری هپتا برگزار شد.

11 عکس
نمایشگاه گروهی « اول اردیبهشت ماه جلالی »

گالری هپتا در آستانه روز سعدی نمایشگاه « اول اردیبهشت ماه جلالی » را در نکوداشت این شاعر بزرگ ایرانی برگزار کرد. در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان  ایرانی در معرض دید و فروش مخاطبان قرار گرفت.

35 عکس
نمایشگاه گروهی « خیرگی »

گالری هپتا نمایشگاه گروهی « خیرگی » را برگزار کرد.در این نمایشگاه گروهی آثاری از هنرمندانی چون : نیما جمالی ، لادن حاجی بابا ،  شقایق رئوفی ، داریوش شاملو ، ملودی هژبر سادات و دیگر هنرمندان در معرض فروش و نمایش قرار گرفت.

16 عکس
نمایشگاه گروهی « رویاهایی که می‌آیند »

گالری هپتا بهار امسال را با نمایشگاه گروهی « رویاهایی که می‌آیند » آغاز کرد.در این نمایشگاه ۲۴ اثر که توسط جلال‌الدین مشمولی گردآوری شده بود، در معرض نمایش قرار گرفت.

20 عکس
نمایشگاه گروهی نقاشیخط بهاریه

گالری هپتا در آستانه بهار، نمایشگاهی از آثار نقاشی‌خط برگزار کرد. در این نمایشگاه نوروزی آثار نقاشی‌خط از اساتید و پیشکسوتان این رشته به نمایش درآمد.

15 عکس
نمایشگاه گیله‌مرد و دریا

گالری هپتا در آبان 95 میزبان آثار ناصر رمضانی با عنوان « گیله‌مرد و دریا » بود.22 اثر از دوره‌ی 35 ساله‌ی نقاشی‌های ناصر رمضانی به مدت دو هفته در معرض دید تماشاگران قرار گرفت.

14 عکس
نمایشگاه گروهی طراحی بی جان های معاصر

مجموعه آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه گروهی طراحی «بی‌جان‌های معاصر» به تاریخ 7 تا 12 آبان بر روی سایت گالری هپتا قرار گرفت. در این نمایشگاه 33 اثر از 9 نقاش به نمایش درآمد.

12 عکس
نمایشگاه گروهی عکس «تنهایی»

نمایشگاه گروهی عکس «تنهایی» با حضور یازده عکاس و با ارائه 25 اثر عکاسانه روز جمعه 9 مهر در گالری هپتا برگزار شد

17 عکس

هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و معاصر ایران، از ۱۳۹۲ در تهران به فعالیت هنری مشغول است. پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم هپتا است. هپتا در جست‌وجوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...