logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
سمنان-بسطام
نمایشگاه نقاشی کودکان بسطامی
نمایشگاه گروهی نقاشی کودکان بسطامی

جمعه ۱۱ اسفندماه نمایشگاه گروهی نقاشی کودکان بسطامی با عنوان «چیزهایی درباره‌ی من» گشایش می‌یابد.در این نمایشگاه ۴۹ اثر از ۴۹ دانش‌آموز به نمایش گذاشته می‌شود. گالری هپتا پیش از این در بهار ۹۶ میزبان نقاشی‌های این هنرمندان خردسال با «موضوع قهرمانان» شاهنامه بوده است.

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.

سایر آثار نمایشگاه نقاشی کودکان بسطامی

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

شکیبا باشید ...