logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
تهران-تهران
نمایشگاه میکس‌مدیا و چیدمان «خفتگی»
نمایشگاه میکس‌مدیا و چیدمان «خفتگی»

گالری هپتا جمعه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۶نمایشگاه میکس‌مدیا و چیدمان «خفتگی» را با آثاری از صبا مهاجرپور و فرناز مزین برگزار کرد.در استیتمنت نمایشگاه چنین آمده :در مجموعه «خفتگى» در جست‌وجوی احساسی بوده‌ایم که در یک نابرابری ناعادلانه متوقف شده است؛ بیان نمادین آنچه از آن ترسیده‌ایم، گریخته‌ایم یا گاه غمگینانه دوباره به آن پناه برده‌ایم؛ در پیِ دوباره دیدنِ بایدها و نبایدها، سکوت‌ها و سخن‌ها، در پی شناختن پیله‌ای که برای خواب زمستانی تنیده‌ شده است.
تن واسطه ادراکی ما است در جهان و هر حرکت، به مانند بیان آنچه بیان‌ناپذیر و فهمیدنی است. خیال اما جهان دیگری می‌طلبد، جهانی که می‌توان در آن دور از تمامی هیاهوها بیدار بود و زندگی کرد.

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲ اسفند ماه، از ساعت ۱۱ تا ۲۰ پذیرای بازدید‌کنندگان خواهد بود.ساعت بازدید از گالری در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
گالری روزهای شنبه تعطیل است.

 دانلود کاتالوگ

سایر آثار نمایشگاه میکس‌مدیا و چیدمان «خفتگی»

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

شکیبا باشید ...