logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
تهران-تهران
روبرت شهبازی
رقص نگاه

 روبرت شهبازی
متولد: تهران 1336
آغاز فعالیت: 1358
25 نمایشگاه گروهی/ یک نمایشگاه انفرادی
یکی از 30 برگزیده برتر از بین 1300 عکاسی ایرانی در نمایشگاه عکاسی موسسه فرهنگی صبا و اخذ تقدیرنامه از فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران.

سی و سه سال سابقه ممتد عکاسی در طبیعت

  • من طی این سالهای دراز که به عمری می­ماند همواره مشغول ثبت لحظه ­ها هم در روز و هم در شب بوده و مدام به فکر بهبود این شاخه از هنر که یک هدیه از هدایای آسمانی است در جهت برقراری ارتباط با مخاطب، در سبک و سیاق خود بودم.
  • حرف من- سبک و سیاق من
  • عاشق عکاسی هستم و اگر بار دیگر متولد شوم یقینا دوباره عکاس خواهم شد.
  • عکاسی که در طبیعت به دنبال ثبت لحظات شاهد می­گردد.
  • من در گستره طبیعت درون و بیرون خود از دریچه­ی دوربین همواره در جستجوی نشانه­های پوشیده خالق هستی هستم. پشتکار ناشی از عشق به این هنر موجب گشودن دریچه­ای به اعماق لایه­های ناخوانده ذهنی من شد و باعث این باور شد که می­توان از طریق دورین عکاسی وارد عرصه­ی بوم نقاشی شد.
  • در اثر گذشت زمان این تصویر به گونه­ای در من تبدیل به یقین شد که اقدام به ثبت نوعی تازه از تصاویر کردم که در ذهن بیننده در وحله اول خطوط قلم نقاشی را تداعی کند.

حرف آخر:

بروز اندیشه در نهان به هنر گردد عیان...

 

سایر آثار روبرت شهبازی

هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و معاصر ایران، از ۱۳۹۲ در تهران به فعالیت هنری مشغول است. پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم هپتا است. هپتا در جست‌وجوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...