logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
تهران-تهران
مرجان محمدی
دردهایی که پنهان ماندند...

مرجان محمدی به طور تخصصی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را دنبال می کند اما دغدغه های اجتماعی گاه لنز دوربین او را به سمت دردهایی منعطف می کند که از چشم ما رهگذران هر روزه ی کوچه زندگی دور مانده.
دو مجموعه ی حاضر گزارشی است بی طرفانه، مرجان نه ما را به سمت چیزی سوق میدهد و نه از چیزی پرهیزمان، گویی می خواهد بیننده را مقابل تک تک فریم ها با وجدان نچندان بیدارش تنها بگذارد.
مرجان محمدی اخیرن به عکاسی حرفه ای از اتفاقات هنری هم روی آورده و بطور رسمی در این زمینه با گالری هپتا همکاری می کند.

مرجان محمدی متولد ششم شهریور شصت وشش دانشجوی کارشناسی عکاسی تبلیغاتی است وی دوره ی کاردانی تصویر برداری را به اتمام رسانده بعلاوه دارای مدرک بین المللی میکس، مونتاژ و جلوه های ویژه نیز می باشد.
وی عکاسی حرفه ای را نزد اساتید صاحب نامی چون کورش ادیم، حسن تابش نیا، گلاویژ مقدم، مرتضی حسنی، مرتضی جان بخش و مجید پناهی جو و... آموخته و همچنان می آموزد.

سایر آثار مرجان محمدی

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

شکیبا باشید ...