logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
تهران-تهران
فرحناز بهزادمنش
جلوه طبیعت

هوالفتّاح
فرحناز بهزادمنش متولد اردیبهشت ۵۱- تهران
مدرک لیسانسم را در رشته‌ی نقاشی، سال ۷۷ از دانشگاه الزهرا اخذ کردم. کار با متریال آبرنگ را بطور تخصصی بعد از دانشگاه ادامه دادم. در چند نمایشگاه گروهی شرکت کردم. حدود ۱۵ سال سابقه تدریس در زمینه‌ی طراحی و نقاشی دارم. و در سال ۸۸ گواهینامه تخصصی و طراحی و دکوراسیون داخلی را در مجموعه‌ای زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردم.

عثمان مّکی را لسان العرفا گفته‌اند. او بر آنست که بنده آنگاه که به خدا رجوع کند، به او نزدیک شود و به او تعلق یابد، خود را فراموش میکند، این مقام عبدیت است، و این مقام پس از آزمون هاست. چون از او بپرسند که را خواهی؟ گوید خدایم را. از او پرسند از کجا آمده‌ای؟ گوید از نزد خدایم. و چون از او پرسند به کجا میروی؟ گوید به سوی خدایم. و چون از او پرسند برای که سخن میگویی؟ گوید برای خدایم

 

سایر آثار فرحناز بهزادمنش

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

شکیبا باشید ...