logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
تهران-تهران
فرحناز بهزادمنش
جلوه طبیعت

هوالفتّاح
فرحناز بهزادمنش متولد اردیبهشت ۵۱- تهران
مدرک لیسانسم را در رشته‌ی نقاشی، سال ۷۷ از دانشگاه الزهرا اخذ کردم. کار با متریال آبرنگ را بطور تخصصی بعد از دانشگاه ادامه دادم. در چند نمایشگاه گروهی شرکت کردم. حدود ۱۵ سال سابقه تدریس در زمینه‌ی طراحی و نقاشی دارم. و در سال ۸۸ گواهینامه تخصصی و طراحی و دکوراسیون داخلی را در مجموعه‌ای زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردم.

عثمان مّکی را لسان العرفا گفته‌اند. او بر آنست که بنده آنگاه که به خدا رجوع کند، به او نزدیک شود و به او تعلق یابد، خود را فراموش میکند، این مقام عبدیت است، و این مقام پس از آزمون هاست. چون از او بپرسند که را خواهی؟ گوید خدایم را. از او پرسند از کجا آمده‌ای؟ گوید از نزد خدایم. و چون از او پرسند به کجا میروی؟ گوید به سوی خدایم. و چون از او پرسند برای که سخن میگویی؟ گوید برای خدایم

 

سایر آثار فرحناز بهزادمنش

هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و معاصر ایران، از ۱۳۹۲ در تهران به فعالیت هنری مشغول است. پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم هپتا است. هپتا در جست‌وجوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.

نماد اعتماد الکترونیکی
Bank Pasargad
شکیبا باشید ...