logo
cart cart
cart cart
cart cart
cart cart
آرشیو پرسش و پاسخ
آرشیو پرسش و پاسخ
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل : *  
عنوان : *  
متن : *  
كد امنیتی : *
 
اگر تصویر ناخواناست (اینجا) را کلیک کنید


گالری هپتا در کجا واقع است؟

نشانی گالری هپتا : تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، ضلع غربی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکو‌شهر، شماره 3، طبقه همکف . تلفن: 02188309940

به عنوان یک مجموعه دار آثار هنری،چگونه می‌توانم از خدمات آنلاین گالری هپتا بهره‌مند شوم؟

با هپتا تماس بگیرید. علاوه بر کلکسیون هنری گالری، آشنایی هپتا با مجموعه داران و صاحبان آثار هنری می‌تواند راهگشای شما باشد.هم‌چنین اگرشما مجموعه‌داری باشید که مایل به گسترش کلکسیون خود یا فروش آثار هنری از کلکسیون خود باشید، می‌توانید از کمک هپتا استفاده کنید.

مزیت خرید آثار هنری از وبسایت گالری هپتا چیست؟

علاوه بر این نکته که می‌توانید بدون دغدغه‌ی زمان یا رفت و آمد به خرید آثار هنری بپردازید، وبسایت گالری هپتا با داشتن آثار متنوع هنری می‌تواند بسیاری از سلیقه ها را پوشش دهد. شما می‌توانید به راحتی برای هر مناسباتی،بدون صرف هزینه‌ی زمان یا رفت و آمد در منزل یا محل کار از طریق وبسایت، یک اثر هنری ارزشمند متناسب با بودجه و توان مالی‌تان فراهم کنید.مزیت دیگر خرید آنلاین آثار هنری از وبسایت گالری هپتا این است که شا می‌توانید با توجه به بودجه‌ی خود آثار هنری را برای خرید انتخاب کنید.کافیست که با ورود به وبسایت و بازدید از صفحه‌ی آثار هنرمندان رشته‌های گوناگون اثر هنری دلخواهتان را با توجه به بودجه انتخاب کنید.گالری هپتا برای آثار خریداری شده از وبسایت نیز مانند آثار خریداری شده از گالری گواهی اصالت صادر می‌کند.

آیا میتوانم به صورت آنلاین از وبسایت گالری هپتا به خرید آثار هنری بپردازم؟

وبسایت گالری هپتا با داشتن نشان اطمینان در مرحله‌ی اول برای فروش آنلاین آثار هنری طراحی شده است.گرافیک و طراحی وبسایت گالری هپتا به گونه ای است که شما با داشتن اطلاعاتی اندک در استفاده از اینترنت بتوانید از امکانات متنوع خرید آثار هنری مانند دسته بندی بر اساس سایز، تم ِ رنگی ، سبک اثر و مدیای اثر هنری بهره‌مند شوید.با چنین دسترسی آسانی شما می‌توانید به راحتی اثر هنری را که مطابق سلیقه و یا نیاز شماست در سایت انتخاب کنید.گالری هپتا برای مشاوره در رابطه با خرید آثار هنری و انتخاب اثر مناسب مطابق با نیاز شما آماده به پاسخگویی است.

آیا می‌توانم در رابطه با آثار هنری خود ، از متخصصین و مشاورین گالری هپتا مشاوره بگیرم؟

بله، آثار هنری خود را به ایمیل گالری هپتا بفرستید و از مشاوره‌ی متخصصین گروه هپتا بهره‌مند شوید.چانچه به هر دلیل مایل به قرار دادن آثار هنری خود بر روی وبسایت نیستید و مایلید آثار هنری خود را از طریقی غیر از نمایشگاه به فروش رسانید میتوانید با فرستادن نمونه کارهای خود به ایمیل گالری هپتا با ما در تماس باشید.فعالیت‌های گالری هپتا تنها به وبسایت یا برگزاری نمایشگاه‌ها محدود نمیشود.

چگونه می‌توانم آثار هنری خود را روی وبسایت گالری هپتا برای فروش قرار دهم؟

شما باید تصویری با کیفیت از آثار هنری خود را بر روی CD  برای گالری هپتا بفرستید.اگر از کیفیت اثر خود اطمینان ندارید میتوانید با گالری در تماس باشید و از مشاورین ما کمک بخواهید.تیم گالری هپتا برای تهیه‌ی عکس با کیفیت از آثار هنری‌تان با شما همکاری‌های لازم را انجام می‌دهند.

 چگونه می‌توانم در گالری هپتا نمایشگاه فیزیکی داشته باشم؟

در صورت تمایل به داشتن نمایشگاه فیزیکی در گالری هپتا،  CD آثار خود را که شامل استیتمنت مجموعه،رزومه و اطلاعات دقیق تماس شماست، به آدرس هپتا از یک‌شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 تا 20 بفرستید.

تعداد آیتم در صفحه :

گالری هپتا، گالری هنرهای تجسمی است که با تمرکز بر روی هنر مدرن و هنر معاصر ایران، از سال ۱۳۹۲ در تهران به برگزاری نمایشگاه‌های هنری و خرید و فروش آثار هنری می‌پردازد.برگزاری رویدادهای هنری، پرداختن به جنبه‌های تئوریک هنر و مواردی چون ادبیات و فلسفه که به هنر جان تازه‌ای می‌بخشند، از اهداف مهم گالری هپتا است.گالری هپتا در جست‌و‌جوی هنرمندان جوان و نوظهور است و از همکاری با آنان استقبال می‌کند.در کنار برگزاری نمایشگاه فیزیکی در فضای گالری هپتا، وبسایت گالری نیز به برگزاری نمایشگاه آنلاین در قسمت گالری مجازی می‌پردازد.هم‌چنین وبسایت گالری هپتا با ایجاد صفحه‌ی اختصاصی هنرمندان حوزه‌های مختلف هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، عکاسی، حجم و نقاشیخط امکان معرفی بهتر و خرید و فروش آنلاین آثار هنری آنها را فراهم می‌آورد.

شکیبا باشید ...